Zadzwoń do nas: 71 71 22 338

Tanio, szybko, bezpiecznie. Zapraszamy do składania zamówień na www.maxcomp.pl

Zasilacz, ładowarka do laptopa Samsung

Grupa Samsung to południowokoreański producent sprzętu elektronicznego, który sprzedawany jest na całym świecie. Znany jest on przede wszystkim z produkcji urządzeń mobilnych, takich jak smartfony oraz tablety, a także komputerów stacjonarnych oraz przenośnych. Wytwarza również akcesoria peryferyjne, takie jak monitory, drukarki, myszki, ładowarki oraz klawiatury.

W asortymencie sklepu internetowego MAXCOMP.pl można znaleźć zamienniki dla zasilaczy do laptopów Samsung, które wytwarzane są przez renomowaną markę Energy4U. Ich wysoką jakość gwarantuje użycie trwałych materiałów oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii, które pozwalają na komfortowe oraz wydajne użytkowanie. Każda ładowarka do laptopa tej firmy wyposażona jest w zabezpieczenie chroniące laptop przed przegrzaniem oraz przeciążeniem.

Zasilacz do laptopa Samsung w zależności od modelu może osiągnąć parametry techniczne:

  • Natężenie prądu elektrycznego od 2,1 A do 4,74 A,
  • Moc maksymalną od 40 W do 90 W,
  • Napięcie wyjściowe od 12 V do 19 V,
  • Napięcie wejściowe od 100 V do 240 V,
  • Wymiary wtyku od 2,5 mm x 0,7 mm do 5,5mm x 3,0 mm.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszym wykwalifikowanym zespołem, w sytuacji pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości, bądź też pytań dotyczących naszych ładowarek. Pomożemy również dopasować odpowiedni zasilacz do posiadanego sprzętu.

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista