Zadzwoń do nas: 71 71 22 338

Tanio, szybko, bezpiecznie. Zapraszamy do składania zamówień na www.maxcomp.pl

Zasilacz Lenovo

Chiński producent urządzeń elektronicznych Lenovo Group Limited zajmuje się wytwarzaniem między innymi smartfonów, zegarków, tabletów, komputerów stacjonarnych, a także laptopów oraz stacji roboczych. Ponadto, produkuje takie akcesoria, jak klawiatury, nośniki pamięci, ładowarki i zestawy audio do zarówno urządzeń przenośnych, jak i stacjonarnych, które sprzedawane są na całym świecie.

MAXCOMP.pl w swojej ofercie posiada zamienniki zasilaczy do laptopów marki Lenovo, które pozwalają na bezpieczne oraz komfortowe korzystanie z urządzenia. Każdy model ładowarki wykonanej przez firmę Energy4U charakteryzuje się wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, a także nowoczesnych technologii. W tym samym czasie zachowana zostaje atrakcyjna cena, która zadowoli budżet każdego Klienta.

Zasilacze do laptopów firmy Lenovo, produkowane przez Energy4U osiągają:

  • Natężenie prądu elektrycznego od 2 A do 8,5 A,
  • Napięcie wejściowe od 100 V do 240 V,
  • Moc maksymalną od 40 W do 170 W,
  • Napięcie wyjściowe od 19 V do 20 V,
  • Wymiary wtyku od 5,5 mm x 2,5 mm do 7,7 mm x 5,5 mm.

Jeżeli istnieją jakiekolwiek wątpliwości co do właściwego dopasowania zasilacza do modelu laptopa, warto skontaktować się drogą telefoniczną, bądź też mailową z naszym doświadczonym personelem. Odpowiemy na każde pytanie oraz doradzimy wybór odpowiedniego sprzętu.

14 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

14 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista