Zadzwoń do nas: 71 71 22 338

Tanio, szybko, bezpiecznie. Zapraszamy do składania zamówień na www.maxcomp.pl

Zasilacz Dell

Wysokiej jakości urządzenia elektroniczne amerykańskiej korporacji Dell są sprzedawane na całym świecie. Oprócz produkcji domowych oraz biznesowych laptopów znani są oni również z wytwarzania akcesoriów peryferyjnych, w tym komputerów, drukarek, telewizorów LCD, a także projektorów, klawiatur oraz myszek do laptopa.

Sklep internetowy MAXCOMP.pl oferuje zamienniki zasilaczy do laptopów marki Dell, które zostały wyprodukowane przez firmę Energy4U. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii pozwoliło na stworzenie ładowarek, które posiadają o wiele bardziej atrakcyjną cenę, nie tracąc przy tym na swojej wydajności oraz sprawności. Ponadto, są one wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia chroniące urządzenie przed przegrzaniem się lub też przeciążeniem.

W zależności od modelu zasilacz do laptopów Dell może osiągnąć:

  • Natężenie od 1,58 A do 7,7 A,
  • Napięcie wejściowe od 100 V do 240 V,
  • Napięcie wyjściowe od 19 V do 19,5 V,
  • Wymiary wtyku od 4,0 mm x 1,7 mm do 7,4 mm do 5,0 mm.

Każdy z zasilaczy jest kompatybilny z wieloma różnymi modelami laptopów. Jeżeli nadal pojawiają się jakieś wątpliwości lub pytania dotyczące wyboru właściwego urządzenia, zapraszamy do kontaktu z naszym doświadczonym personelem.

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista