Zadzwoń do nas: 71 71 22 338

Tanio, szybko, bezpiecznie. Zapraszamy do składania zamówień na www.maxcomp.pl

MAXCOMP.pl - importer i dystrybutor akcesoriów do laptopów i tabletów

Firma MAXCOMP.pl powstała w 2005 roku. Początkowo nasza działalność skupiała się na sprzedaży części i akcesoriów komputerowych, które pozyskiwaliśmy od krajowych dostawców z branży IT. W 2007 roku zajęliśmy się bezpośrednim importem produktów z Azji. W naszej ofercie mieliśmy kilkanaście modeli bardzo popularnych w tamtym czasie odtwarzaczy MP3, a później MP4 renomowanych brandów azjatyckich. Stopniowo rozszerzaliśmy naszą ofertę o kolejne produkty m.in odbiorniki bluetooth, GPS, klawiatury i wiele innych pod własnymi markami.

Warto odnotować fakt, że MAXCOMP.pl był pierwszą firmą w Polsce, która wprowadziła do sprzedaży maty do tańczenia, które okazały się hitem na naszym rynku. W latach 2008-2010 był to nasz "flagowy" produkt, który oferowaliśmy pod marką własną "COIL".

Od 2009 roku nasza firma specjalizuje się w imporcie i dystrybucji produktów do zasilania urządzeń mobilnych oraz powiązanych z nimi akcesoriów. Naszą obecność na rynku staramy się zaznaczać promując nasze marki Energy4U oraz LAVIO. Systematycznie od kilku lat wprowadzamy nowe produkty, które zyskują coraz większą popularność wśród użytkowników i są dostępne w coraz większej sieci dystrybucyjnej. Stale powiększamy grono Klientów detalicznych, ale również hurtowych.

Promując własne marki - Energy4U oraz LAVIO wysoki nacisk kładziemy na satysfakcję naszych Klientów z zakupionego sprzętu. Dlatego też ściśle współpracujemy z naszymi starannie wybranymi dostawcami i na bieżąco monitorujemy jakość produktów jednocześnie dążąc do zapewnienia optymalnego poziomu cen.

W roku 2016 nasza oferta poszerzyła się o smartfony marki XIAOMI oraz akcesoria do nich. Jesteśmy jedną z niewielu firm, które oferują oryginalne smartfony XIAOMI we Wrocławiu. Dostępność asortymentu, fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny, bezpieczeństwo zakupów to wartości, na które kładziemy szczególny nacisk. Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości sprzętu XIAOMI, zapraszamy do nas.

Jesteśmy przekonani, że wybierając produkty z naszej oferty dołączą Państwo do grona zadowolonych Klientów, a w konsekwencji będziecie nas polecać swoim znajomym.

Zachęcamy do składania zamówień.

 

Z wyrazamy szacunku

Obsługa MAXCOMP.pl