Zadzwoń do nas: 71 71 22 338

Tanio, szybko, bezpiecznie. Zapraszamy do składania zamówień na www.maxcomp.pl

Definicja klas jakości - stanu technicznego i wizualnego Apple iPhone oferowanych przez MAXCOMP.pl

Wszystkie nasze używane telefony iPhone są w pełni odblokowane, zatem nie posiadają żadnych blokad SIM, iCloud, itd. Każdy z telefonów objęty jest minimalnie 6-miesięczną gwarancją, z możliwością przedłużenia do 12 lub 18 miesięcy. Niezależnie od klasy jakości / kosmetycznej każdy używany iPhone jest w pełni przetestowany i gotowy do użytku.

 

MAXCOMP.pl: używany iphone klasa A+Klasa A+ "Stan jak nowy"

Używany iPhone klasy A+ to telefon, który nie nosi śladów użycia, podobnie do telefonu nowego kupionego w sklepie. Twój iPhone nie będzie nosił znaczących śladów zużycia, nie ma zadrapań, ani mikro-zarysowań. Może to byc również telefon "refurbished".

 

MAXCOMP.pl: używany iphone klasa AKlasa A  "Stan bliski nowemu"

Używany iPhone klasy A, to telefon w stanie technicznym i wizualnym zbliżonym do nowego. Smartfon wolny jest od jakichkolwiek wgnieceń na obudowie. Narożniki urządzenia są w stanie nienaruszonym. To samo można powiedzieć o wyświetlaczu.  Mogą występować delikatne mikro-ryski, otarcia, nie wpływjące na działanie telefonu. Brak przebarwień, a Touch ID działa bez zarzutów. Można powiedzieć, że to taki stan pośredni pomiędzy "stanem jak nowy" a "stanem bardzo dobrym".

 

MAXCOMP.pl: używany iphone klasa ABKlasa AB  "Stan bardzo dobry"

Używany iPhone klasy AB to telefon w bardzo dobrym stanie technicznym. Może nosić niewielkie zadrapania lub mikro-zadrapania na obudowie lub rysy na ekranie. W przypadku wystąpienia rys na ekranie, w większości przypadków po założeniu szkła hartowanego lub włączeniu ekranu nie są one widoczne. Wyłącznie z takich kosmetycznych względów telefon nie może być przypisany do klasy A.

 

MAXCOMP.pl: używany iphone klasa BKlasa B  "Stan dobry"

Używany iPhone klasy B to telefon w bardzo dobrym stanie technicznym. Może nosić niewielkie zadrapania lub mikro-zadrapania oraz wgniecenia na narożnikach obudowy, czy rysy na ekranie, jednak mimo tego jego stan kosmetyczny jest świetny. Telefon nosi normalne ślady użytkowania. W przypadku gdy telefon będzie posiadał więcej wyraźnych zadrapań, będzie przypisany do klasy C.

 

MAXCOMP.pl: używany iphone klasa CKlasa C  "Stan zadowalający"

Używany iPhone klasy C to telefon w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Może posiadać bardziej widoczne rysy i zadrapania, ale wygląd kosmetyczny nie wykazuje bardzo dużych śladów użycia. Zadrapania na ekranie nie powinny być widoczne, gdy telefon jest włączony. Wybierając telefon w tej klasie wybierasz bardzo dobry kompromis, aby kupić tańszy telefon.

 

MAXCOMP.pl: używany iphone klasa DKlasa D  "Stan dopuszczalny"

Używany iPhone klasy D to telefon, który  ma wyraźne oznaki zużycia, jednak dla osób, które nie przywiązują uwagi do estetyki urządzenia nie powinno stanowić to kłopotu. Zużycie zewnętrzne nie zakłóca dalszego użytkowania iPhone'a, ponieważ jest on nadal idealnie funkcjonalny. Jeżeli chcesz skorzystać z zakupu budżetowego, wybierz telefon w klasie D.