Zadzwoń do nas: 71 71 22 338

Tanio, szybko, bezpiecznie. Zapraszamy do składania zamówień na www.maxcomp.pl

Baterie do laptopa

Urządzenie elektroniczne, które nie są podłączone na stałe do zasilania, mają ograniczony czas pracy bez konieczności połączenia kablem ze źródłem prądu. Każde urządzenie elektroniczne, które nie jest na stałe podłączone do zasilania, posiada określony czas działania. Wraz z dłuższym użytkowaniem może się on zmniejszyć, co zależy od jakości urządzenia oraz akumulatora w nim zawartego, a także od czynników zewnętrznych. Czas użytkowania sprzętu może na długo pozostać niezmieniony, jeżeli bateria do laptopa nigdy nie zostanie w pełni rozładowana.

Firma MAXCOMP.pl w swoim asortymencie posiada różnego rodzaju baterie do laptopa, w tym posiadające ogniwa litowo-jonowe lub litowo-polimerowe w ilości od trzech do dwunastu. Mogą one posiadać takie zabezpieczenia, jak przed głębokim przeładowaniem, czy też rozładowaniem, które pomagają w przedłużeniu ich żywotności. W zależności od modelu akumulatory osiągają takie parametry techniczne, jak:

 • Pojemność od 2200 mAh do 8800 mAh,
 • Wartość napięcia od 7,4 V do 14,8 V.


W naszym sklepie można kupić baterie do laptopa największych producentów zarówno na rynku polskim, jak i światowym. Posiadamy produkty takich marek, jak między innymi Samsung, Dell, Asus, Acer, Toshiba, HP, a także Lenovo. Pozwala to na znalezienie właściwych akcesoriów dopasowanych do potrzeb każdego Klienta.

Każde urządzenie w zależności od producenta oraz konkretnego modelu wymaga innego typu akumulatora. Mogą się one różnić między innymi wartością napięcia prądu elektrycznego, złączem lub też natężeniem prądu. Dlatego przed zakupem baterii do laptopa warto skontaktować się z naszym wykwalifikowanym personelem, który pomoże w doborze właściwych akcesoriów.

Produkty 1 do 40 z 649

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produkty 1 do 40 z 649

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5